Alanya Aquapark Alanya'nın Damlataş Mevkiisinde Kleopatra plajına 5 Dakika uzaklıktadır Muhteşem Alanya Kalesi Manzarası Eşliğinde ve Şehrin merkezinde bulunan herşeyi rahatça bulabileceğiniz ve ulaşabileceğiniz bir turizm ve eğlence kompleksidir.Çevresinde birçok otel mevcuttur. Uluslararası ve her kesime hizmet sunmaktadır. Kompleksimiz 20.000 metrekarelik alanda kuruludur. 13.000 metrekare açık 7.000 metrekare kapalı alanı mevcuttur.

 Tesisimizde Aquapark bölümünde 10 adet büyükler için 5 adet çocuklar için farklı farklı toplam 15 adet kaydırak bulunmaktadır. Yapay Rafting Havuzumuzda dalgalara sizlere sunduğumuz botlarımızla meydan okuyun, Dalga Havuzumuzda dalgaların tadını çıkarın, birbirinden farklı birçok kaydırağımızın tadını tüm gün çıkarın.( diğer kaydıraklarımızı galeri ve video bölümünde bulabilirsiniz)

Ayrıca tüm gün faydalanabileceğiniz pool barımızın keyfine varın. Tesisimiz de bunların yanında; 250 araçlık kapalı otopark, 10 adet salonu bulunan ve en yeni vizyon filmleriyle beraber 3D filmleri de izleyebileceğiniz sinema salonu, Bay Bayan ayrı hizmet veren ve saunası bulunan hamam, hediyelik eşyalar alabileceğiniz( Butik Dükkanı, Kuyumcu Dükkanı, Deri Dükkanı vb.) ve alışveriş yapabileceğiniz Süpermarket bulunmaktadır.

Alanya Aquapark personelimiz tüm gün sizin rahatlığınıza ve sizi kendinize ait olan eğlence merkezinizdeymişsiniz gibi hizmet etmekten mutluluk duyuyor Unutmayın...